Konstruktér junior

Náplň práce:

  • budete součástí týmu TPV – technické přípravy výroby,
  • kreslení v Solidworks/CAD systémech,
  • tvůrčí a konstrukční řešení svařovacích přípravků, vzorkových výrob vzhledem k příslušným technickým normám,
  • provádění technických výpočtů při návrhu přípravku,
  • podílí se na testování a ověřování funkčnosti, řešení technických problémů a jejich následné odstranění,
  • vypracovávání příslušných technických podkladů a technických popisů a návodů k používání výrobků,
  • vedení a správa technické dokumentace,
  • inovativní zlepšování funkčnosti svařovacích přípravků s ohledem na nové technologie.

Požadujeme:

  • vzdělání: SŠ/VŠ technického směru se zaměřením na strojírenství a výrobu nebo vyučení s praxí
    zkušenosti v oblasti konstrukce svařovacích přípravků, nebo obdobných výhodou, ale rádi zaučíme i absolventa,
  • znalost některého ze softwarů AutoCad/Solidworks,
  • znalost práce na PC MS Office,
  • orientace ve výkresové dokumentaci,
  • zájem o nové výrobní technologie, technické a kritické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochota se dále vzdělávat, flexibilita,
  • znalost svařovacích technologií výhodou.

Nabízíme:

  • navýšený příspěvek za přesčas,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • delší dovolená, po roce 5 týdnů, po 4 letech 6 týdnů,
  • práci ve stabilní a prosperující společnosti,
  • víkendové pobyty ve firemním Hotelu Gong ve Štramberku,
  • 2 dny ročně sick day,
  • podnikové půjčky,
  • možnost dlouhodobého pracovního vztahu.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na nebo se informujte na čísle 774 379 176 (po – pá 7:30 – 14:30). Vybraní zájemci budou pozvání k osobnímu pohovoru.

Adresa pracoviště: Pustějov 285

Provoz: jednosměnný