Nová akvizice v ISMM Group: Mlýn Kozlovice

V rámci ISMM Group došlo k rozšíření aktivit na poli restauračního, hotelového a svatebního businessu. Novou akvizicí se stal areál na okraji obce Kozlovice (okr. Frýdek-Místek), poskytující zejména ubytování a stravování jak pro běžné návštěvníky, tak pro větší akce typu oslavy, firemní večírky a svatby.

Na sklonku roku 2023 jsme dokončili převzetí areálu, obecně známého jako Na Mlýně v Kozlovicích. Areál se skládá z restaurace a penzionu, vše je postaveno v selském stylu a kromě hlavní budovy s mlýnským kolem a dřevěných chatek, které slouží k ubytování, je součástí komplexu i skanzenová část s historickými expozicemi.

Po začlenění do ISMM Group bude areál nést nově název Mlýn Kozlovice a organizačně bude jeho provoz zastřešovat společnost ISMM Restaurants & Hotels s.r.o., která má pod svými křídly i Hotel Gong ve Štramberku.

V současné době probíhají nezbytné opravy objektů v areálu a nábor personálu. Pracujeme také na zprovoznění webových stránek areálu www.mlynkozlovice.cz. Oficiální otevření je plánováno na jaro letošního roku.