Představení skupiny

ISMM Group je česká skupina šesti firem, které spojuje osoba jejich majitele Miloslava Cváčka. Záběr skupiny je široký, od strojírenství, přes stavebnictví až po gastro, hotelnictví, a sport. Všechny společnosti působí v Moravskoslezském kraji, sídlo celé skupiny se nachází v Ostravě.

26 let

na trhu ČR i EU

6

firem

1,6 mld.

obrat

550+

zaměstnancůJak jsem od nuly vybudoval ISMM Group

Když jsem v roce 1997 se dvěma společníky zakládal poradenskou společnost zaměřenou na exportní marketing, nikdy by mě nenapadlo, že se jednou dopracuji ke skupině firem, ve které budu zaměstnávat více než 500 lidí. Přestože značka ISMM (= International Sales & Marketing Management) odkazuje na mé začátky v marketingovém poradenství, od tohoto kurzu se současná ISMM Group již značně odklonila.

Co však zůstalo stejné, jsou principy, které i nadále prosazuji, a to jak ve vlajkové společnosti ISMM, tak ve všech dalších firmách. Primární je pro mě budování vztahu se zákazníkem a důraz na dobrý management, což se dá přenést do jakékoliv oblasti podnikání. Klíčovým aspektem kvalitního vztahu i managementu je dle mé zkušenosti otevřená komunikace a schopnost řešit problém, proto v ISMM Group jednáme vždy narovinu. Neslibujeme, co nemůžeme splnit, umíme přiznat chybu a na nic si nehrajeme.

Ing. Miloslav Cváček, Ph.D
Majitel a zakladatel ISMM Group