Manažer zahraničního obchodu s němčinou

Náplň práce:

  • projektové řízení zakázek, koordinace průběhu zakázky výrobou, exportní činnost,
  • samostatná komunikace se zahraničními zákazníky, rozvoj spolupráce,
  • marketingově – obchodní strategické myšlení se schopnosti hledat nové zákazníky,
  • komplexní management stávajících průmyslových zákazníků a rozšiřování jeho portfolia.

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání, technického nebo ekonomického směru výhodou (i absolventi),
  • podmínkou znalost NJ, AJ navíc výhodou,
  • schopnost a znalost pracovat v informačním systému podniku (MRP I. a MRP II. výhodou),
  • alespoň základní znalosti strojírenské výroby a strojírenské technologie výhodou,
  • samostatnost, flexibilitu, odpovědný, proaktivní přístup k práci se sebereflexí,
  • komunikativní, organizační a tvůrčí schopnosti, řidičský průkaz skupiny B,
  • práce s PC, MS Office, Outlook a podnikové informační systémy.

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti,
  • možnost seberealizace a profesního růstu na úrovní top managementu,
  • zapracování metodou learning by doing a vedení tým lídrem,
  • silný motivovaný manažerský tým vedený majitelem společnosti,
  • příspěvek na penzijní pojištění,
  • příspěvek na stravování,
  • možnost získání delší dovolené,
  • podnikové půjčky a víkendové pobyty ve firemním Hotelu Gong zdarma,
  • dva dny ročně sick day,
  • čisté a příjemné pracovní prostředí a dobrý pracovní kolektiv,
  • odpovídající platové ohodnocení, včetně bonusových složek.

V případě zájmu zašlete životopis na lenka.duskova@ismm.cz.
Vybraní zájemci budou pozvání k osobnímu pohovoru.
Nástup možný ihned.

Adresa pracoviště:
Pražákova 218/7, Ostrava