Údržbář strojů a zařízení

Pracovní náplň:

  • údržba strojů a zařízení, jejich mechanické opravy,
  • provádět preventivní prohlídky strojního zařízení závodu dle plánu údržby,
  • zjišťování mechanické příčiny závady stroje či zařízení, komunikace s obsluhou, práce s technickou dokumentací,
  • údržba budov a areálu,
  • spolupracovat s výrobou.

Požadavky:

  • vzdělání min. SOU (výuční list) – technický obor NEBO praxe v oboru (údržba, elektrikář, strojník, seřizovač…),
  • manuální zručnost,
  • flexibilita a konstruktivní odpovědný přístup k práci,
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost.

Nabízíme:

  • navýšený příspěvek za přesčas,
  • příspěvek na penzijní připojištění,
  • delší dovolená, po roce 5 týdnů, po 4 letech 6 týdnů,
  • práci ve stabilní a prosperující společnosti,
  • víkendové pobyty ve firemním Hotelu Gong ve Štramberku,
  • 2 dny ročně sick day,
  • podnikové půjčky,
  • možnost dlouhodobého pracovního vztahu.

Provoz: jednosměnný

V případě zájmu zašlete svůj životopis na kariera@ismm.cz nebo se informujte na telefonním čísle 774 379 176 (po – pá 7:30 – 14:30) nebo se osobně informujte v závodě Jistebník.

Adresa pracoviště: Jistebník 460